Tagowo

20:53

Nareszcie miałam w pełni wolny weekend i trochę czasu na zabawę z papierem. Przyznam, że było nieco ciężko wgryźć się znowu w temat po takim czasie, ale chyba nie wyszło najgorzej.

Każda okazja jest dobra aby podarować komuś kartkę, prawda? Dzisiaj chciałam Wam więc pokazać taką, którą powędruje do kogoś kto niedługo wyjeżdża na zasłużone wakacje. Forma dość nietypowa jak na mnie ponieważ po raz pierwszy zabrałam się za kartkę w kształcie taga. W ruch poszła herbata, którą pomaziałam surowy tag, sporo sznurka, ćwieków i wakacyjne tekturowe wycinanki. A oto efekt:

Z tyłu znalazła się mini-kieszonka na włożenie dodatkowego wakacyjnego kieszonkowego lub po prostu karteczki z krótkimi życzeniami :)Mam nadzieję, że już nie będę znikała na tak długo i dziękuję, że do mnie zaglądaliście mimo braku działań twórczych :)

Podobne wpisy

8 komentarze

 1. super! te klapeczki palemka, zaglowka i lod sa po prostu cudne:) i tak użyte z pomysłem, no no. Ktos na pewno sie ucieszy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wakacyjnie :) A najbardziej podoba mi się kieszonka zamukana na sznureczek przyczepiony do palmy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! jak zwykle oryginalne podejście do tematu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wgryzłaś się perfekcyjnie ;) Świetna kartka, kieszonka z palma mnie urzekła - niezwykle wakacyjnie:)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wyszło, świetny kawowo - wakacyjny klimat. Podoba mi się pomysł na kieszonkę z tyłu i jej zamknięcie.

  OdpowiedzUsuń
 6. niesamowita! co za kreatywność!

  OdpowiedzUsuń
 7. Super karteczka o bardzo oryginalna!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że chcesz podzielić się swoimi wrażeniami! Ślad, który pozostawiasz, to dla mnie motywacja do pracy i powód do uśmiechu :)

Popularne wpisy

Polub K-art na Facebooku

Obserwatorzy