50 lat razem

21:02

Ostatnio wieczorami pracowałam nad obrazem z okazji 50-tej rocznicy ślubu. Motyw taki jak już kiedyś Wam pokazywałam - różanego serca - ze spersonalizowanym dodatkiem w postaci imion i liczby (a jakże by inaczej) 50. Żałuję, że nie jestem w stanie zrobić zdjęcia z szybą bo wtedy obraz wygląda znacznie lepiej, ale niestety wszystko się wówczas od niej odbija. Jest więc jak jest. Mam nadzieję, że obdarowanej parze się spodoba :)

Jeszcze tylko jutro do pracy i czeka mnie 4 dni wolnego. Już sama myśl powoduje szeroki uśmiech. Nareszcie spokojnie poczytam, podładuję akumulatory i pokartkuję. Tym bardziej, że mam do zrobienia kilka kopertówek. Spodziewajcie się mnie również w swoich blogowych progach - już dłuższy czas nie miałam okazji pooglądać co cudnego wyczarowałyście. Nareszcie będę mogła to nadrobić! :)Podobne wpisy

9 komentarze

 1. piękna i chyba pracochłonna kartka::)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ się narobiłaś, wiem co to znaczy kręcić te różyczki :D piekne, na pewno się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale ten obraz ładny i ile pracy musialaś w niego włożyć, podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, kolejne niesamowicie pracochłonne dzieło. Podziwiam i życzę udanego urlopu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna praca;) Różyczki są boskie;)

  OdpowiedzUsuń
 6. niesamowity ;) Ty chyba jesteś anielsko cierpliwa- zwinąć tyle różyczek to niezły wyczyn ;) ale efekt jest tego wart ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. skromnie i wymownie, serce z róż zachwycające!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że chcesz podzielić się swoimi wrażeniami! Ślad, który pozostawiasz, to dla mnie motywacja do pracy i powód do uśmiechu :)

Popularne wpisy

Polub K-art na Facebooku

Obserwatorzy